bk5000

bk5000

bk5000

Візуалізація преміум класу для нейро та загальної хірургії

 

Високоякісне зображення з високою роздільною здатністю
Ти знаєш, що тобі потрібно; тому очікуєш це отримати якомога швидше. bk5000 призначений для швидкого і ефективного отримання зображень з високою роздільною здатністю. Ви зможете визначити місце пошкодження і якщо необхідно зробити загальний знімок - потужність і продуктивність bk5000 повністю відповідає Вашим запитам.

 

Простота функціоналу і дизайну
Час і простір - це ті критерії, які дуже важливі, незалежно від того, в якому середовищі Ви перебуваєте. bk5000 був розроблений з урахуванням цього. Його швидкий час завантаження гарантує готовність системи до використання тоді, коли Вам буде потрібно. Датчики можуть бути з'єднані і видалені однією рукою за допомогою простого замикального механізму, що також сприяє швидкості набору. Функція No Touch Auto Gain означає, що Ви можете зосередитися на зображенні, а не на обладнанні. Все це в невеликій за розміром системі, яку зручно використовувати практично скрізь.

 

Розв'язання проблем за допомогою передових технологій
Від проведення найпростішої діагностичної візуалізації до найбільш критичних інтервенційних процедур, враховуючи унікальні особливості. bk5000 пропонує повний набір інноваційних технологій, вдосконалені засоби управління та налаштування, які допоможуть Вам досягти найкращої якості зображення в багатьох програмах.

Область застосування:
Нейрохірургія, Хірургія, Урологія, Fusion-біопсія, Колопроктологія, Гінекологія і ЕКО