Політика конфіденційності

Ця Політика конфіденційності особистої інформації (скорочено - Політика) може бути застосована відносно будь-яким відомостям, які перебувають на веб-ресурсі в Інтернеті за адресою: bk-ultrasound.com.ua (скорочено - Веб-ресурс), якими відвідувачі можуть мати у своєму розпорядженні про Користувача в процесі експлуатації Веб-ресурсу, його інструментів і додатків.

Застосування інструментів Веб-ресурсу визначає безумовну згоду Користувача з цієї Політикою і зазначеними в ній особливостями маніпуляцій з його особистими даними; якщо Користувач не згоден з Політикою, він зобов'язаний відмовитися від роботи з інструментами Веб-ресурсу.

1. Основні положення

1.1. В області дії Політики під особистими даними Користувача слід мати на увазі:

1.1.1. Особисті дані, які Користувач вказує сам за своїм волевиявленням під час реєстрації або при експлуатації інструментів Веб-ресурсу, в тому числі особисті відомості Користувача. Дані, необхідні для заповнення при відкритті доступу до інструментів, позначені по-особливому. Інші дані вказуються Користувачем за його бажанням.

1.1.2. Інформація, яку надає інструментів Веб-ресурсу в автоматичному режимі при їх застосуванні за допомогою наявного на обладнанні Користувача програмного забезпечення, зокрема: ip-адреса; відомості програм cookie і про веб-браузері Користувача (якому іншому додатку, що відкриває доступ до інструментів); технічні властивості пристроїв і програмного забезпечення, що застосовуються Користувачем; дата і час використання інструментів; адреси потрібних сторінок і інші схожі дані.

1.1.3. Інші дані про Користувача, дії з якими регулюються Угодою про експлуатацію Веб-ресурсу.

1.1.4. Ця Політика має відношення тільки до Веб-ресурсу bk-ultrasound.com.ua. Веб-ресурс bk-ultrasound.com.ua не провадить нагляд і не відповідає за сторонні веб-ресурси, які Користувач може відвідати, перейшовши по посиланнях, вказаних на веб-ресурсі bk-ultrasound.com.ua.

2. Призначення маніпуляцій з особистими даними користувачів

2.1. Веб-ресурс накопичує і зберігає виключно ті особисті дані, які можуть знадобитися для інструментів або дотримання угод і договорів з Користувачем, крім ситуацій, коли в законі обумовлена ​​необхідність збереження особистих відомостей протягом законодавчим шляхом встановленого періоду.

2.2. Дії з особистими даними Користувача Веб-ресурс робить для таких цілей:

2.2.1. Встановлення особи Користувача, що має реєстрацію на Веб-ресурсі, для виконання зобов'язань перед Користувачем.

2.2.2. Дозволи Користувачеві експлуатувати персоналізовані матеріали Веб-ресурсу.

2.2.3. Підтримки з Користувачем зворотного зв'язку, в тому числі відправки повідомлень, питань щодо експлуатації Веб-ресурсу, здійснення обслуговування, розгляду запитів і заявок від Користувача.

2.2.4. Встановлення місця розташування Користувача з метою підтримки безпечного режиму, захисту від шахрайських дій.

2.2.5. Засвідчення актуальності і доскональности особистої інформації, зазначеної Користувачем.

2.2.6. Формування облікового запису для виконання зобов'язань перед Користувачем і / або надання йому доступу до інструментів Веб-ресурсу в разі, коли Користувач дозволив формування облікового запису.

2.2.7. Сповіщення Користувача Веб-ресурсу.

2.2.8. Забезпечення Користувача актуальною клієнтської і технічною допомогою в разі появи ускладнень, що мають відношення до експлуатації Веб-ресурсу.

2.2.9. Ведення рекламних заходів, дозволених Користувачем.

3. Особливості здійснення маніпуляцій з особистими (персональними) даними Користувача і їх надання стороннім особам

3.1. Веб-ресурс зберігає особисті дані користувачів відповідно до внутрішнього пристрою певних інструментів.

3.2. Стосовно до особистих даних Користувача підтримується їх конфіденційність, за винятком прецедентів особистого волевиявлення Користувача передати дані про себе в загальне користування безмежної аудиторії. Під час експлуатації певних інструментів Користувач підтверджує згоду з тим, що деякі пункти його особистих даних набуває загальний доступ.

3.3. Веб-ресурс уповноважений надати особисті дані Користувача стороннім особам за таких умов:

3.3.1. Користувач підтвердив згоду на подібний крок.

3.3.2. Надання потрібно для експлуатації Користувачем деякого інструменту або для реалізації деякого угоди або договору з Користувачем.

3.3.3. Надання схвалено законом Росії або іншим державним постановою в межах визначеного законом порядку дій.

3.3.4. При продажу Веб-ресурсу новий власник переймає всю відповідальність за дотримання умов Політики по відношенню до переданих йому особистих даних.

3.4. Маніпуляції з особистою інформацією Користувача відбуваються без введення обмежувального періоду всіма легальними методами, зокрема, в базах даних особистої інформації, із застосуванням автоматизованих пристроїв або без них.