Про нас

Про компанію

Засновники BK Medical - Пер Вільгельм Брюль (Per Vilhelm Brüel) і Вігго К'єр (Viggo Kjær) - талановиті датські фізики та інженери. Найближчим другом Пера Вільгельма Брюля був видатний фізик-теоретик, лауреат Нобелівської премії Нільс Бор.

Штаб-квартира компанії знаходиться в найближчому передмісті Копенгагена - м Херлёв (Данія). Завод розташовується в м Пібоді (США). Представники і партнери компанії ведуть активну діяльність на всіх континентах в більшості країн світу.

Компанія BK Medical c самого моменту її заснування виготовляє особливі ультразвукові сканери, які принципово відрізняються від інших зразків ринку діагностичних ультразвукових систем.

Місія BK Medical - дати можливість лікарю отримати якісну ультразвукову візуалізацію в будь-якому приміщенні стаціонару, а також в процесі будь-якого оперативного втручання, надати йому точну інформацію для швидкого прийняття критично важливого рішення, допомогти зберегти час і швидко досягти бажаного результату.

BK Medical є провідним гравцем на ринку ультразвукових сканерів, що використовуються для роботи в чистих приміщеннях. Дане обладнання розробляється і постійно вдосконалюється з урахуванням вимог лікарів насамперед хірургічних спеціальностей і є лідером в таких областях медицини як урологія, нейрохірургія, хірургія, роботичних хірургія, гінекологія, колопроктологія, анестезіологія та інших.

Всі розробки BK Medical спрямовані на досягнення високих результатів при виконанні різного роду оперативних втручань, малоінвазивних маніпуляцій, післяопераційного моніторингу стану пацієнтів. Проектування сканерів, датчиків і біопсійної адаптерів ведеться з урахуванням специфіки використання обладнання і високих вимог інфекційної безпеки. BK Medical вже багато років демонструє традиційну якість виробництва і увагу до важливих для користувачів деталей. Все це дозволяє підтримувати найвищий авторитет компанії в професійних медичних колах.