bk3000

bk3000

bk3000

Ультрависока роздільна здатність та преміальна якість зображення для колоректальних та урологічних досліджень, візуалізації простати та малого тазу.


В поєднанні з системою BkFusion Ви отримаєте унікальне рішення для обстеження та біопсії простати

 

Покращена візуалізація
Ультразвукові зображення дозволяють приймати важливі рішення. Чим краще Ви можете бачити, тим впевненішими Ви можете бути в своїх рішеннях. Саме тому bk3000 призначений для надання якісних зображень з високою просторовою, часовою і контрастною роздільністю, що дозволяє швидко ідентифікувати ушкодження і виконувати цілеспрямовану біопсію.

 

Точність прицілювання
Проведення цільових біопсій стає більш точним, ніж будь-коли, завдяки унікальному триплановому датчику bk3000. Можливість одночасної візуалізації біпланового і "ендфайр" зображення дозволяє Вам оглянути простату від вершини до шийки сечового міхура і легко націлюватися на всі частини простати з більшою впевненістю і меншим почуттям дискомфорту.

 

Виняткова деталізація, безпрецедентний контроль
Точність має таке ж важливе значення, як і швидкість. Ви можете покластися на bk3000, щоб швидко отримати зображення з високою роздільною здатністю. Функція No Touch Auto Gain швидко оптимізує і адаптує зображення для задоволення ваших потреб. Сучасні методи, враховуючи еластографію і контрастне зображення, допомагають швидко і впевнено визначити потрібні Вам області і позбавляють від необхідності направлення Вашого пацієнта в інші відділення.

Область застосування:
Урологія, Fusion-біопсія, Колопроктологія, Гінекологія і ЕКО

Клінічні зображення